VHS110 CR

Odkurzacz firmy Nilfisk model vhs 110 crOdpowiedni wybór dla pomieszczeń czystych - odkurzacz do pracy na sucho i mokro.

Do pracy na sucho i mokro, nadaje się do sterylizacji w autoklawach, stanowiąc doskonały wybór dla pomieszczeń czystych!

Jednofazowy odkurzacz przemysłowy do pracy na sucho i mokro w pomieszczeniach czystych. Zapewnia wyjątkową dbałośćo higienę.

Główne zalety odkurzacza VHS110 CR:

  • Praca na sucho i mokro

Jest to urządzenie doskonale sprawdzające się podczas usuwania nawet najbardziej korozyjnych czynników i detergentów dzięki zastosowaniu okrągłego pojemnika ze stali nierdzewnej, który umożliwia pełną sterylizację w autoklawie.

  • Kontrola zanieczyszczeń

Model VHS110 CR zapewnia doskonały poziom filtracji. Powietrze technologiczne zostaje poddane filtracji działaniem antystatycznego filtra gwiaździstego klasy M o powierzchni 1 m2 oraz filtra absolutnego HEPA14 do oddzielania bardzo drobnych cząstek pyłu. Dodatkowo, istnieje możliwość zainstalowania opcjonalnego filtra ULPA 15 do dokładniejszej filtracji. Powietrze chłodzące zostaje poddane filtracji działaniem filtrów H13 oraz ULPA15. Zastosowanie innowacyjnego systemu PullClean umożliwia szybkie i efektywne czyszczenia filtra podczas pracy odkurzacza przemysłowego.

  • Higiena

VHS110 CR jest zgodny z założeniami dobrej praktyki produkcyjnej (GMP). Jego powierzchnia została doskonale wygładzona, a ponadto nie posiada on jakichkolwiek wgłębień lub zagłębień w których mogłyby potencjalnie zbierać się resztki zanieczyszczeń. W całości wykonany ze stali nierdzewnej AISI304 (lub opcjonalnie AISI316L), posiada on innowacyjną obudowę umożliwiającą bardzo szybkie odłączanie od komory filtracyjnej zapewniając jednocześnie możliwość bardzo łatwego czyszczenia oraz przeprowadzania czynności
konserwacyjnych. Pojemnik (wraz z kółkami) oraz komora filtracyjna mogą być poddane dezyfekcji w autoklawie. Pojemnik o pojemności 37 litrów, posiadający zaokrąglone krawędzie wewnętrzne, jest wraz z kółkami wykonany ze stali nierdzewnej.

  • Bezpieczne opróżnianie zbiornika odkurzacza

Różnorodne systemy utylizacji są dostępne opcjonalnie w zależności od potrzeb: w razie konieczności zbierania materiałów toksycznych istnieje możliwość zastosowania worków utylizacyjnych z tworzywa sztucznego lub worków bezpiecznych.

 

 Nr modelu  4012300007
 Moc znamionowa(kW)  1
 Napięcie  230
 Ciężar(kg)  39
 Pojemność pojemnika (l)  37
 Pojemność worka na śmieci (l)  6.25
 Uziemiony  Nie
 Powierzchnia filtra głównego (cm²)  10000
 Częstotliwość (Hz)  50
 Klasa izolacji  I
 Wlot(mm)  32
 Klasa zabezpieczenia IP  IP20
 Typ filtra głównego

 STAR FILTER M-CLASS

 Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))

 76

 Max. vacuum (kPa - mbar)

 22 - 220

 Filtr HEPA H14 montowany przed turbiną (UPSTREAM)

 11000

 Przepływ powietrza bez węża(m3/godz - l/min)  162 - 2700
 Klasa zabezpieczenia IP  54
 Długość x szerokość x wysokość(mm)  560x570x1240
 Filtr ULPA15 powietrza chłodzącego

 W zestawie

 Filtr HEPA przed turbiną

 W zestawie

 Rama ze stali nierdzewnej

 W zestawie

 Filtr klasy M

 W zestawie

 System czyszczenia filtrów

 W zestawie

 Zbiornik ze stali nierdzewnej

 W zestawie

 Komora filtra ze stali nierdzewnej

 W zestawie

 Wersja ze stali nierdzewnej

 W zestawie

 Miernik siły ssania

 W zestawie

Pliki