AERO 21-01 PC INOX 230V/50-60HZ EU

Odkurzacz firmy Nilfisk model aero 21 01Kompaktowy odkurzacz do pracy na sucho i na mokro z półautomatycznym systemem otrząsania filtra

AERO 21/AERO 21 INOX to najmniejsze odkurzacze z serii AERO charakteryzujące się kompaktową budową i łatwością obsługi. Wyposażone w sprawdzony system czyszczenia filtra Push&Clean oraz w przydatne punkty mocowań akcesoriów. 20-litrowy zbiornik zapewnia dużą mobilność dzięki zastosowaniu trwałych kółek transportowych i rączki do jego łatwiejszego przenoszenia i opróżniania - opcją jest zbiornik INOX ze stali nierdzewnej. Dodatkowe gniazdo elektryczne z systemem AutoOnOff (w modelach -21) aktywuje odkurzacz tylko wtedy, kiedy pracuje elektronarzędzie. Pracując z wiertarką, szlifierką czy piłą tarczową AERO 21 zapewni dodatkowo właściwe wyciszenie i obniżenie poziomu hałasu.

Kompaktowa i lekka konstrukcja oraz wytrzymałość i trwałość co cechy nowych odkurzaczy AERO przeznaczonych do pracy na sucho i mokro. Możesz je łatwo i bez większego wysiłku przetransportować i przewieść w samochodzie. Po zakończonej pracy zbiornik można łatwo i szybko opróżnić wyrzucając śmieci bezpośrednio do kontenera, w czym pomaga metalowa rączka, lub poprzez usunięcie standardowego worka tekstylnego na pył. System czyszczenia filtra Push&Clean zmniejsza straty w wydajności pracy odkurzacza i zwiększa jego skuteczność. Nowe AERO jest wyposażone w kilka nowych punktów mocowań akcesoriów m.in dla węża ssącego, ssawek czy kabla elektrycznego a dwupunktowy system mocowania rur ssących sprawia, że całość jest bardzo stabilna. AERO 21 jest kompaktowym i łatwym w użyciu odkurzaczem - jest to idelany wybór do prac w warsztatach. Ze względu na swój mały ciężar, półautomatyczny system czyszczenia filtra, ergonomiczną konstrukcję nowe AERO świetnie sprawdza sie również jako wsparcie dla pracowników na budowach, w serwisach samochodowych w czy nawet do niektórych zadań w przemyśle.

  • Zmywalny filtr PET o skuteczności filtracji na poziomie 99,9%
  • System akcesoriów MultiFit dla podniesienia elastyczności pracy
  • Standardowy system mocowania akcesoriów i kabla zasilającego
  • System wydmuchu powietrza
  • Stabilne koła i ergonomiczna konstrukcją zapewniającą bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy

 

 Nr modelu  107406602
 Ciężar(kg)  8.5
 Pojemność worka na śmieci (l)  6.25
 Przewód elektryczny(m)  5
 Typ filtra głównego  PET
 Wielkość przepływu powietrza (l/min)  3600
 Podciśnienie (mbar/kPA)  210/21
 Moc pmaks. (W)  1250
 Moc piec (W)  1000
 Zasilanie (V/~/Hz/A)  230/1/50-60/16
 Poziom hałasu (dB(A))

 64

 Pojemność pojemnika (maks l.)

 20

 System czyszczenia filtra

 Push&Clean

 Długość x szerokość x wysokość(mm)  390x400x525
 Funkcja dmuchania

 W zestawie

 Przechowywanie przewodu

 W zestawie

 Przechowywanie akcesoriów

 W zestawie

 Zbiornik ze stali nierdzewnej

 W zestawie

 Worek materiałowy 1 szt

 W zestawie

Dźwignia do podnoszenia/opuszczania zbiornika

 W zestawie

Pliki