LIBERTY SC50

Odkurzacz firmy Nilfisk model attix 44 2lLIBERTY SC50

Autonomiczny automat szorująco-zbierający do średnich i dużych powierzchni. Pozwól personelowi skupić się na innych zadaniach, podczas gdy Nilfisk Liberty SC50 będzie pracował przez 6 godzin na jednym naładowaniu baterii.

Poznaj autonomiczny automat szorująco-zbierający Nilfisk Liberty SC50. Po latach badań, testów i udoskonaleń technicznych jest gotowy na największe wyzwania, jakie możesz mu zlecić: na lotniskach, w galeriach handlowych, sklepach, szkołach, salach gimnastycznych i nie tylko. Nilfisk Liberty SC50 wyczyści najbrudniejsze podłogi o każdej porze dnia i nocy bez ingerencji operatora.

Konsekwentnie utrzymuj czystość za każdym razem. Nilfisk Liberty SC50 jest precyzyjny, dokładny i intuicyjny w obsłudze. Nie ominie tych zakamarków, które mógłbyś przeoczyć i zrobi to konsekwentnie za każdym razem. W praktyce operatorzy maszyn czyszczących pomijają ok. 15% powierzchni czyszczonej. Unikalna technologia Nilfisk Liberty SC50 umożliwia wyznaczenie trasy zapewniającej skuteczność pokrycia czyszczonego obszaru od 98% do 99,5% bez niczyjej dodatkowej pomocy. Kiedy Nilfisk Liberty SC50 raz wyczyści dany obszar, będzie automatycznie, dokładnie odtwarzał tę samą ścieżkę za każdym razem.

Czyść więcej i szybciej. O ile więcej udałoby Ci się wyczyścić, gdybyś nie musiał poświęcać czasu na kierowanie automatem myjącym ? Nilfisk Liberty SC50 odciąża Twój personel, aby mógł wykonywać inne, bardziej wymagające ludzkiej precyzji zadania, podczas gdy on czyści samodzielnie do sześciu godzin po każdym naładowaniu baterii. W tym czasie automatycznie wytycza najbardziej efektywne ścieżki sprzątania, które będzie powtarzał za każdym razem. W ten sposób każdego dnia możesz posprzątać większą przestrzeń, w krótszym czasie i mniejszym kosztem. Dodatkowo, otrzymasz wiadomość „sms”, gdy nadejdzie czas, aby Nilfisk Liberty SC50 mógł przejść do następnego zadania bez przestojów.

Nilfisk Liberty SC50 szybko się uczy. Kiedy trzeba wyznaczyć mu nowe zadania możesz to zrobić programując go samodzielnie. To bardzo proste. Nigdy nie będziesz musiał zamawiać wizyty serwisowej tylko dlatego, aby zaplanować posprzątanie nowej przestrzeni lub gdy okoliczności zmienią się z innego powodu. Po prostu wskocz na swój Nilfisk Liberty SC50, naciśnij przycisk, aby przełączyć go w tryb mapowania, a wkrótce będzie on gotowy na nowe wyzwania.

  • Niezawodny i bezpieczny: Nilfisk Liberty SC50 jest jedynym autonomicznym automatem szorująco-zbierającym na rynku zgodnym z CSA / ANSI 336 (uznanym przez OSHA standardem bezpieczeństwa autonomicznego czyszczenia podłóg).
  • Rozmiar i czas pracy: kompaktowa i zwinna konstrukcja pozwala maszynie reagować na zmiany otoczenia i utrzymywać autonomiczną pracę bez interwencji operatora.
  • Prostota: dodaliśmy 3 przyciski autonomii. Nagraj. Start. Stop. Ta maszyna jest przeznaczona dla operatora maszyn czyszczących a nie dla programisty komputerowego.
  • Tryb Wypełniania (Fill-in): Operator, jadąc na maszynie, objeżdża dookoła obszar, który ma być wyczyszczony a następnie Nilfisk Liberty SC50 samodzielnie oblicza najbardziej efektywną ścieżkę, aby wyczyścić jego środek omijając po drodze przeszkody. Ta rewolucyjna metoda czyszczenia jest dostępna wyłącznie w Nilfisk.

 

 

 Nr modelu 56104508
Scrub head Disc
Scrub path 51 cm (20in)
Solution/recovery tank capacity 57/53 L (15/14gal)
Napięcie (V) 24
Pojemność baterii (AH/5) 255
Klasa zabezpieczenia IPX4
Scrub brush speed 157 RPM
Poziom wibracji uchwytu (m/s2) 0.17
Poziom wibracji przy ciele operatora (m/s2) 0.01
Max. theoretical productivity 1,936 m2/hr (20,839ft2/hr)
Sound level (IEC60335-2-72) 63 dB A / .029344 uPa
Wskaźnik pokonywania wzniesień % (stopnie) 15% (8.53 degrees)
Robocza zdolność pokonywania wzniesień % (stopnie) 9% (5.14 degrees)
Min. promień skrętu (cm) 159.2 (62.7in)
Szerokość dyszy ssącej (cm) 76.7 (30.2in)
Length (cm) 135.5 (53.3in)
Szerokość (cm) 76.1 (30.0in)
Wysokość (cm) 144.1 (56.8in)
Masa całkowita (GVW) (kg) 484.4 (1067.9lb)
Max. transport autonomous 1.055 m/s (2.35 mph)
Max. transport speed - manual Fwd. 5.0 kph (3.1 mph)
Max transport speed - manual rev. 2.6 kph (1.62 mph)
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora Tak
Wskaźnik poziomu roztworu Tak
Przedni i tylny zderzak Tak
Dysza ssąca Tak
Autonomous operation Tak
Manual operation Tak
TextAssist operator alerts Tak
Digital reports Tak
Software updates  Tak
System TrackClean gotowy  Tak
Copycat mode Tak
Fill-in mode Tak
Pause/resume autonomous plan

Tak

USB port

Tak