LIBERTY SC50 X51D A222 OBC UVGI

Autonomiczny automat firmy Nilfisk LIBERTY SC50 X51D A222 OBC UVGI

Nilfisk Liberty SC50 UVGI to autonomiczny automat szorująco-zbierający z technologią UVGI (ultrafioletowe promieniowanie bakteriobójcze), który pozwoli Ci uzyskać najwyższy poziom czystości w Twoim obiekcie.

Autonomiczny automat szorująco-zbierający do średnich i dużych obiektów. Liberty SC50 UVGI pozwala personelowi skoncentrować się na innych czynnościach, wykonując w tym czasie szorowanie i dezynfekcję przez 6 godzin po jednym ładowaniu.

Dziesiątki lat badań potwierdzają jej skuteczność, więc technologia UV-C jest szeroko stosowana do zwalczania patogenów. Światło UV-C jest bakteriobójcze, co oznacza, że uszkadza DNA bakterii, wirusów i innych patogenów, zapobiegając w ten sposób ich namnażaniu się i powodowaniu chorób.

Zrobotyzowany automat szorująco-zbierający do podłóg Liberty SC50 wyposażony w moduł UVGI może usuwać brud i zanieczyszczenia i równocześnie dezynfekować powierzchnie przy zastosowaniu promieniowania UV-C. To połączenie rozwiązań zapewnia niezawodne, skuteczne czyszczenie i dezynfekcję w obiektach, w których higiena ma kluczowe znaczenie, takich jak szpitale, supermarkety, lotniska i szkoły.

Jednakowy poziom czystości za każdym razem. Nilfisk Liberty SC50 pracuje precyzyjnie, dokładnie i jest łatwy w obsłudze. Za każdym razem dociera do wszystkich zakamarków, które łatwo jest przeoczyć. W rzeczywistości podczas czyszczenia zarówno operatorzy, jak i większość automatów czyszczących, zwykle omijają nawet 15% powierzchni podłogi. Wyjątkowa technologia Nilfisk Liberty SC50 pozwala wyznaczyć trasę, która zapewni pokrycie powierzchni w zakresie od 98% do 99,5%. Możesz to zrobić bez niczyjej pomocy. Już po pierwszym przejeździe Nilfisk Liberty SC50 dokładnie odtwarza tę samą trasę, raz za razem.

Czyść więcej i szybciej. Ile więcej można by zrobić, gdyby nikt nie musiał poświęcać czasu na prowadzenie maszyny, która musi wyszorować i zebrać zanieczyszczenia z ogromnej powierzchni? Nilfisk Liberty SC50 umożliwia oddelegowanie personelu do czynności wymagających udziału człowieka, podczas gdy sam wykonuje czyszczenie autonomicznie nawet przez 6 godzin po jednym ładowaniu. Dodatkowo automatycznie tworzy trasę, która zapewnia najbardziej efektywne czyszczenie, i odtwarza ją w każdym kolejnym przejeździe. W ten sposób pozwala posprzątać większą powierzchnie w krótszym czasie i równocześnie utrzymać koszty na niższym poziomie. Gdy nadejdzie czas wykonania kolejnego zadania, Nilfisk Liberty SC50 poinformuje Cię o tym w wiadomości tekstowej, nie dopuszczając do zbędnych przestojów.

 

 

 Nr modelu CM56104508-02
Scrub head Disc
Scrub path 51 cm (20in)
Solution/recovery tank capacity 57/53 L (15/14gal)
Napięcie (V) 24
Pojemność baterii (AH/5) 255
Klasa zabezpieczenia IPX4
Scrub brush speed 157 RPM
Poziom wibracji uchwytu (m/s2) 0.17
Poziom wibracji przy ciele operatora (m/s2) 0.01
Max transport speed - manual rev. 2.6 kph
Max. transport speed - manual Fwd. 5.0 kph
Max. transport autonomous 1.055 m/s
Max. theoretical productivity 9% (5.14 degrees)
Min. promień skrętu (cm) 1,936 m2/hr
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 63 / .029344 uPa
Gradeability - Cleaning 9 %
Wskaźnik pokonywania wzniesień % (stopnie) 15 %
Min. aisle turn (cm) 159.2
Squeegee width 76.7 cm
Dimensions L x W x H 140.6 x76.1x144.1 cm
Masa całkowita (GVW) (kg) 484.4
Autonomous operation Tak
Manual operation Tak
TextAssist operator alerts Tak
Digital reports Tak
Software updates Tak
System TrackClean gotowy Tak
Fill-in mode Tak
Copycat mode Tak
Pause/resume autonomous plan Tak
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora Tak
Wskaźnik poziomu roztworu Tak
Przedni i tylny zderzak Tak
USB port Tak
Heavy duty squeegee Tak
UVGI mode Tak